Obecné podmínky
Internetový obchod baterie-nabijecky.cz (IČ: 02674190)   dodává svým zákazníkům zboží v rozsahu nabídky a cen zveřejněných na internetu www.baterie-nabijecky.cz

Objednání zboží
Zákazníci mohou objednávat zboží nebo služby na adrese www.baterie-nabijecky.cz a nebo elektronickou poštou (E-mail) na adrese baterie-nabijecky@email.cz. Dále telefonicky na čísle uvedeném na internetových stránkách obchodu. V objednávce musí zákazník přesně specifikovat typ a množství zboží nebo služeb podle platné nabídky. U objednávky zboží, které není v nabídce, bude zákazník v nejkratším možném termínu vyrozuměn o ceně a dodacím termínu. Produkty, u kterých je dostupnost "na dotaz" nebo u kterých je nulová cena nemohou být objednány přes e-shop. Provozovatel si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude provozovatelem stornována. Zákazník je povinen při objednávání zboží uvést adresu pro příjem zboží. Firma je dále povinna uvádět přesný název, IČO, DIČ, e-mail, telefonní a faxové číslo, bankovní spojení a adresu sídla pokud je odlišná od adresy dodání.

Ochrana osobních údajů.
Veškerá data, která uvedete do objednávky slouží pouze pro správné doručení objednaného zboží. Podle zákona o ochraně osobních dat 101/2000 sb. s nimi není a nebude nakládáno jiným způsobem a nebudou poskytnuta třetím osobám.

Registrace
Pravidelným zákazníkům doporučujeme pro rychlejší vyřízení objednávky registraci. Na základě registrace Vám mohou být přiznány bonusy za odběr zboží.

Potvrzení objednávky
Po odeslání objednávky, zákazník, který uvede svoji elektronickou adresu, obdrží elektronickou poštou (E-mail) informaci o zaregistrování své objednávky a informaci o vzniku zakázky, dále informaci o odeslání zboží, včetně čísla balíčku. Dle čísla balíčku lze zásilku sledovat.

Storno objednávek
Zakázku je možné zrušit pouze v případě, že zboží nebylo ještě expedováno. V opačném případě může být požadována náhrada za poštovné. Storno lze také uplatnit v případě nedodržení termínu dodání.

Termíny plnění
Zakázka je obvykle plněna okamžitě. To znamená, že u objednávek přijatých do 11:30 je zboží expedováno k zákazníkovi ještě týž den s dodáním do druhého dne. Aktuální stav skladových zásob je zobrazen u jednotlivé položky na www.baterie-nabijecky.cz. V případě, že zboží není skladem je o této skutečnosti zákazník informován a je mu navržen náhradní termín plnění. V případě, že zákazník nesouhlasí s náhradním termínem, může objednávku stornovat.

Způsoby dodání - Dobírkou s dodáním do druhého dne, PPL.
Zákazníkům, kteří mají adresu dodání na území ČR a celková suma objednávky přesáhne hodnotu 1.500,- Kč a jde o nákup bez slev, nejsou účtovány přepravní náklady (do hmotnosti 5 Kg). Toto zvýhodněné poštovné se netýká objednávky olověných akumulátorů. Volbou dopravy zákazník automaticky souhlasí s předáním potřebných osobních údajů danému přepravci a s jeho obchodními podmínkami. Podmínky jednotlivých přepravců jsou umístěny na stránkách ppl.cz.

Úhrada za odebrané zboží
Úhrada za odebrané zboží nebo poskytnuté služby je buď dobírkou nebo na zálohovou (proforma) fakturu. Úhradu není možné provést v hotovosti. Pravidelným zákazníkům poskytujeme dodavatelské financování námi dodaného zboží nebo služeb s termínem splatnosti faktur podle dohody.

Zboží
Všechny výrobky nabízené internetovým obchodem www.baterie-nabijecky.cz jsou vyráběny podle platných předpisů a platných technických norem. Na veškeré zboží podléhající zákonu 22/97 Sb. bylo vydáno prohlášení o shodě.

Záruční doba
Na veškeré zboží je záruka 24 měsíců. Podmínky reklamací se řídí "Reklamačním řádem". Reklamace zboží upraveného podle přání spotřebitele se řídí § 53, odst. 8 Občanského zákoníku.

Vrácení peněz
Při tzv. " fyzicky bezkontaktním způsobu dodání" se řídíme zákonem 367/2000 Sb. Takto dodané zboží můžete do 14 dnů od obdržení vrátit v původním obalu, nepoužité, kompletní a v původním balení.

Souhlas
Vystavením objednávky zákazníkem nebo podpisem obchodní smlouvy na dodávku zboží od internetového obchodu www.baterie-nabijecky.cz., vyslovuje zákazník svůj souhlas s těmito obchodními podmínkami.Internetový obchod www.baterie-nabijecky.cz se zavazuje, že se všemi poskytnutými údaji o zákaznících zachází v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.